Technologie výrobků Baxi v oboru vytápění a chlazení se dlouholetým vývojem přirozeně mění, avšak hlavní poslání a cíle zůstávají do budoucna stále stejné – nabídnout zákazníkům nejlepší řešení tam, kde je hlavním požadavkem zajištění tepelného komfortu. Právě proto se bude Baxi ve svých obchodních aktivitách i nadále držet svých tradičních hodnot. Baxi tedy byl, je a nadále zůstane v každém ohledu váš partner pro naplnění základní lidské potřeby a tou je špičková úroveň tepelného pohodlí.
www.baxi.cz

Kromě tradice firma De Dietrich klade velký důraz na inovace. V průběhu posledních 50 let dosáhl De Dietrich několika prvenství, za nimiž stojí především úsilí nepřetržitého výzkumu a vývoje. Společnost se plně věnuje vývoji nových technologií, které přispívají k úsporám energií a ochraně životního prostředí. V početných výzkumných a vývojových centrech pracuje více než 100 inženýrů na vývoji nových kotlů a dalších výrobků tepelné a chladící techniky.
www.dedietrich-vytapeni.cz

Samsung představil první jednotku s technologií Wind-Free™ v roce 2017. Tato technologie rozptyluje čerstvý vzduch jemně skrz tisíce mikro otvorů. Tato technologie umožnuje lidem žít, pracovat a relaxovat velice komfortně bez pocitu foukání chladného vzduchu. Pro rok 2020 představuje Samsung zcela nový Wind-Free™ rozsah v moderním designu, přidává inteligentní technologie pro zvýšení vnitřního komfortu a zlepšení energetické efektivity všech klimatizací. Také nové modely Samsung Cebu a Luzon těží z podobných technologických vylepšení a mají stejnou nově navrženou platformu s obdélníkovou a čistou siluetou, která se harmonicky hodí do jakéhokoli prostoru.
www.samsung.com

Od té doby co v roce 1968 vyrobili první klimatizaci v Koreji, zůstává společnost LG na špičce ve vývoji klimatizačních zařízení. Během osmi let minulé dekády byly domácí klimatizace LG nejprodávanější ve své kategorii na světě. V roce 2000 jako první překročili hranici 100 mil. prodaných klimatizací. Na základě prodejních úspěchů a zkušeností z vývoje domácích klimatizací se portfolio výrobků rozšířilo o komerční klimatizační systémy. Jednotky systémových klimatizací jsou schopny efektivně řídit klima rozlehlých budov a průmyslových komplexů.
www.lg.com

Společnost byla založena v roce 1918 v japonském městě Osaka panem Konosuke Matsushitou. V oboru topení a klimatizací patří Panasonic bezesporu k předním světovým hráčům.
Díky široké síti výrobních, výzkumných a vývojových zařízení dokáže vyrábět špičkové a originální produkty vybavené nejmodernějšími technologiemi a posouvat tak laťku v celosvětovém měřítku stále výše.
S klimatizacemi a tepelnými čerpadly značky Panasonic se setkáte na celém světě, jejich špičkové produkty neznají hranice.
www.panasonic.eu

První evropský výrobce klimatizací s přímým odpařováním. Francouzská společnost AIRWELL byla založena v roce 1947 ve městě Guyancourt blízko Paříže. Byla prvním Evropským výrobcem klimatizací s přímým odpařováním. Již v roce 1950 spustila masovou výrobu prvních okenních jednotek a v roce 1970 vyvinula split systém rozdělením okenní jednotky pro snížení hlučnosti v interiéru. Výrobu prvního tepelného čerpadla spustila v roce 1980.
V současnosti po 73 letech existence patří AIRWELL mezi přední dodavatele a výrobce klimatizačních technologií s celosvětovou působností, ve více než 80 zemích na 5 kontinentech.
www.airwell-res.fr

GREE je jedním ze světových lídrů na poli výroby klimatizační a tepelné techniky. Jeho produkty vyvinuté za použití nejmodernějších technologií a postupů se vyznačují vysokou spolehlivostí a také šetrným přístupem k přírodě a životnímu prostředí. Díky tomu si GREE vybudovalo jméno důvěryhodné
značky, jejíž klimatizace jsou známé a oceňované po celém světě. Není proto divu, že se produkty GREE prodávají ve více než 160 zemích a počet jejich uživatelů přesahuje 300 miliónů. V portfoliu GREE najdete jak rezidenční jednotky pro byty a rodinné domy, tak systémy pro lehkou komerci i kanceláře,
stejně jako VRF celky s unikátní strukturou pro ty nejnáročnější provozy. www.greeczech.cz

Haier je již 12 let po sobě jdoucích světová jednička s nejvyšším tržním podílem v segmentu domácích spotřebičů. Prémiové klimatizační jednotky jsou navrženy s maximálním důrazem na elegantní design, kvalitu a maximální účinnost A+++. Jsou vybaveny nejmodernějšími funkcemi zajišťující široký provozní rozsah od -20 °C se zachováním velmi tichého provozu vnitřní jednotky od 15 dB (A). Standardem je možnost napojení na chytrou domácnost nebo ovládání z telefonu. Velký důraz je kladen na čistý a zdravý vzduch. Proto je každá jednotka vybavena certifikovanými funkcemi zajišťující odstranění škodlivin, bakterií a virů. Haier je globální číslo 1 v oblasti chytrých a samočistících klimatizací s nejvyšším tržním podílem. www.haier-klimatizace.cz

Dokonalou pohodu přináší TOSHIBA spojením intuitivního ovládání s dokonalou technikou – spojením vlastních patentů Twin Rotary nebo Rotary kompresorů a hybridní invertorové technologie. Díky své dokonalé regulaci a důrazu na maximální úspory energie zařízení chladí nebo topí jen tak, jak je opravdu potřeba. Úsporný provoz zařízení Toshiba patří podle evropských měřítek k těm nejúspornějším na trhu. www.toshiba-aircondition.com