Technologie výrobků Baxi v oboru vytápění a chlazení se dlouholetým vývojem přirozeně mění, avšak hlavní poslání a cíle zůstávají do budoucna stále stejné – nabídnout zákazníkům nejlepší řešení tam, kde je hlavním požadavkem zajištění tepelného komfortu. Právě proto se bude Baxi ve svých obchodních aktivitách i nadále držet svých tradičních hodnot. Baxi tedy byl, je a nadále zůstane v každém ohledu váš partner pro naplnění základní lidské potřeby a tou je špičková úroveň tepelného pohodlí.
www.baxi.cz

Kromě tradice firma De Dietrich klade velký důraz na inovace. V průběhu posledních 50 let dosáhl De Dietrich několika prvenství, za nimiž stojí především úsilí nepřetržitého výzkumu a vývoje. Společnost se plně věnuje vývoji nových technologií, které přispívají k úsporám energií a ochraně životního prostředí. V početných výzkumných a vývojových centrech pracuje více než 100 inženýrů na vývoji nových kotlů a dalších výrobků tepelné a chladící techniky.
www.dedietrich-vytapeni.cz

Značka SINCLAIR, která mimo své produkty zaštiťuje výrobu i distribuci výrobků COOLEXPERT a TOSOT, působí na trhu klimatizační a tepelné techniky od roku 2003.
Mezi hlavní přednosti těchto značek patří široká nabídka kvalitních produktů za příznivé ceny. Poměr výkon-cena-kvalita je pro značku SINCLAIR stejně zásadní jako skladová dostupnost po celý rok.
Cílem značky SINCLAIR je přinést pohodlí do života lidí a zároveň chránit životní prostředí. Díky velké pozornosti věnované výzkumu a vývoji dosahují výrobky SINCLAIR velmi vysoké úrovně kvality a spolehlivosti při minimálním zatížení životního prostředí.
www.sinclair-world.com

Samsung představil první jednotku s technologií Wind-Free™ v roce 2017. Tato technologie rozptyluje čerstvý vzduch jemně skrz tisíce mikro otvorů. Tato technologie umožnuje lidem žít, pracovat a relaxovat velice komfortně bez pocitu foukání chladného vzduchu. Pro rok 2020 představuje Samsung zcela nový Wind-Free™ rozsah v moderním designu, přidává inteligentní technologie pro zvýšení vnitřního komfortu a zlepšení energetické efektivity všech klimatizací. Také nové modely Samsung Cebu a Luzon těží z podobných technologických vylepšení a mají stejnou nově navrženou platformu s obdélníkovou a čistou siluetou, která se harmonicky hodí do jakéhokoli prostoru.
www.samsung.com

Od té doby co v roce 1968 vyrobili první klimatizaci v Koreji, zůstává společnost LG na špičce ve vývoji klimatizačních zařízení. Během osmi let minulé dekády byly domácí klimatizace LG nejprodávanější ve své kategorii na světě. V roce 2000 jako první překročili hranici 100 mil. prodaných klimatizací. Na základě prodejních úspěchů a zkušeností z vývoje domácích klimatizací se portfolio výrobků rozšířilo o komerční klimatizační systémy. Jednotky systémových klimatizací jsou schopny efektivně řídit klima rozlehlých budov a průmyslových komplexů.
www.lg.com

Společnost byla založena v roce 1918 v japonském městě Osaka panem Konosuke Matsushitou. V oboru topení a klimatizací patří Panasonic bezesporu k předním světovým hráčům.
Díky široké síti výrobních, výzkumných a vývojových zařízení dokáže vyrábět špičkové a originální produkty vybavené nejmodernějšími technologiemi a posouvat tak laťku v celosvětovém měřítku stále výše.
S klimatizacemi a tepelnými čerpadly značky Panasonic se setkáte na celém světě, jejich špičkové produkty neznají hranice.
www.panasonic.eu

První evropský výrobce klimatizací s přímým odpařováním. Francouzská společnost AIRWELL byla založena v roce 1947 ve městě Guyancourt blízko Paříže. Byla prvním Evropským výrobcem klimatizací s přímým odpařováním. Již v roce 1950 spustila masovou výrobu prvních okenních jednotek a v roce 1970 vyvinula split systém rozdělením okenní jednotky pro snížení hlučnosti v interiéru. Výrobu prvního tepelného čerpadla spustila v roce 1980.
V současnosti po 73 letech existence patří AIRWELL mezi přední dodavatele a výrobce klimatizačních technologií s celosvětovou působností, ve více než 80 zemích na 5 kontinentech.
www.airwell-res.fr