Moderní trendy ve větrání a vzduchotechnice

Až 80 % našeho života trávíme v uzavřených prostorech, proto je základním předpokladem pro zdravý a příjemný život čerstvý vzduch. Vzhledem k moderním trendům výstavby budov, vznikají nové otázky a požadavky pro zajištění větrání a odvětrávání bytů i administrativních prostor. Stavitelé, projektanti, architekti a majitelé nemovitostí se musí postavit těmto požadavkům na výměnu vzduchu spojených se stále dokonalejším utěsňováním stavebních konstrukcí a opláštění budov.

Větrací jednotky

Malá větrací jednotka s útlumem hluku. Tichá, výkonná, lehce ovladatelná s rychlou montáží. Proti rostoucímu obtěžování venkovním hlukem při větrání existuje osvědčené řešení! Chcete přivádět filtrovaný vzduch oproštěný o mechanických nečistot jako je jemný prach a pyl. Chcete eliminovat hluk okolního rušného prostředí například od blízké dopravní tepny, rušné pěší třídy, kulturní či turistické atrakce, letiště nebo železnice? Poraďte se s našimi odborníky! Neváhejte nás kontaktovat, najdeme spolu to správné řešení i pro Váš šťastný domov.

Poslat poptávku

Lokální malé ventilátory

Ventilátory se používají jako nucený odtah v místnostech jako jsou toaleta, koupelna, technické místnosti, kotelny nebo garáže. Ventilátory jsou jednoduché zařízení, které je možné ovládat pomocí klasického vypínače, nebo například propojit se světlem v místnosti. Poté může sloužit s pomocí nastaveného časovače jako nucené odsání vadného vzduchu ať už po použití sprchy, toalety nebo nastartování automobilu v garáži. Na výběr máme z několika různých typů ventilátorů od klasického vzhledu, přes moderní designové bez viditelné nasávací mřížky.

Poslat poptávku

Vysoce hygienické rozvody vzduchu

Pro skutečně čerstvý a čistý vzduch je potřeba pamatovat na téměř nejpodstatnější věc celého systému rozvody vzduchu pro větrací jednotky s možností rekuperace. Větrací jednotka umístěná na stěně interiéru se dá jednoduše vyměnit. Rozvody oproti tomu zabudováváme do jednotlivých stavebních konstrukcí domu a jakýkoliv přístup k nim většinou již není bez velkých stavebních zásahů možný. Proto je nutné rozvodům vzduchu věnovat mimořádnou pozornost! Nabízí několik variant trubek, kulaté o průměru 75 a 90 mm a nebo oválné ploché trubky s výškou pouhých 51 mm. Veškeré komponenty jsou vyráběné z vysoce kvalitní atestované nezávadné umělé hmoty.

Poslat poptávku