Našim nejdůležitějším cílem je spokojenost zákazníků

Rozsáhlou sítí poboček pokrýváme všechny regiony České republiky i Slovenska. Svou velikostí se řadíme mezi největší rodinné společnosti. Naše společnost je největší prodejce moderních technologií. Abychom to dokázali, máme pro vás specializovaný tým obchodníků a technických expertů na vytápění a obnovitelné zdroje energie.

Moderní technologie nás baví
Nově se naše odbornost rozšířila o vzduchotechniku – rekuperace, chlazení, regulaci vytápění / chlazení či větrání a chytrého bydlení. Celý tým vám pomůže výrazně usnadnit a zorientovat se v aktuálních trendech, novinkách na trhu. Každý případ posuzujeme individuálně dle požadavků a potřeb zákazníka. Tento tým má zastoupení po celé ČR.

Od návrhu po realizaci

Nebojte se oslovit naše odborníky s vaším projektem, rádi vám bezplatně poradíme! Dle vašich časových možností si s vámi sjednáme schůzku, kde zjistíme vaši představu a navrhneme vám ideální řešení šité na míru. Náš specialista vám navrhne a zpracuje technické řešení, bez ohledu na to, v jaké fázi je váš projekt. Dle našeho návrhu je možná realizace vašeho projektu. V případě zájmu doporučíme námi ověřené a spolehlivé montážní firmy, které projekt zrealizují.

Technická podpora prodeje

Náš tým je zaměřený na odborné poradenství ať už se jedná o rodinný dům nebo developerskou výstavbu. Orientujeme se na současném trhu. Zastupujeme ty největší výrobce technologií a dokážeme tak pro vás snadno najít optimální řešení. Oddělení technické podpory prodeje je tvořeno odbornými pracovníky, kteří jsou soustavně vzděláváni a proškolováni na řešení moderních systémů technologií pro vytápění, chlazení, řízené větrání včetně komplexní regulace a optimalizace systémů TZB. Specializované oddělení pomáhá v návrhu a správné volbě velmi složitých systémů v domech, bytech a komerčních budov.

Jaké služby tedy nabízíme
– Konzultace a posouzení vhodného řešení pro daný objekt
– Návrh systému chlazení a regulace
– Výpočet tepelných ztrát
– Orientační výpočet tepelných zisků a konzultace k PENB
– (Průkaz energetické náročnosti budov)
– Konzultace při instalaci
– Servisní služba

Chlazení – Aktivní chlazení – klimatizace

Váš byt, dům by měl působit klidným a pohodovým dojmem, ať už odpočíváte, bavíte se nebo trávíte čas s rodinou. Společnost Ptáček se k tomu snaží přispět dodávkou vhodných technologií na míru každé budovy, bytu, domu a potřebám jejich obyvatel. Tyto technologie se postarají o stabilní a příjemné prostředí, zároveň snižují dopad na životní prostředí a optimalizaci energetické spotřeby.

Chlazení je již dnes nedílnou součástí budov a to i s ohledem na vývoj současného klimatu, kdy se dramaticky otepluje. Přibývá teplých a suchých dnů a hlavně nocí. Pro zajištění komfortního a příjemného vnitřního prostředí je tedy chlazení důležitou součástí.

Jak to děláme

 • nabízíme kompletní dodávku jakéhokoliv typu klimatizace včetně odborné montáže našim kvalifikovaným partnerem po celé ČR
 • klimatizujeme byty, rodinné domy, kanceláře, ostatní podnikatelské prostory a také malé až středně velké průmyslové provozy
 • spolupracujeme a doporučujeme přední a výrobce a inovátory v oboru chlazení Samsung, LG, BAXI a exkluzivní značku klimatizací Tosot
 • instalujeme klasické nástěnné jednotky, multisplitové jednotky a také systémy se vzduchotechnickým rozvodem
 • naši partneři zajišťují odborný záruční i pozáruční servis po celé ČR
 • provádíme roční údržby a revize chladících okruhů kvalifikovaným technikem (zatím v jednání)

Možná řešení

 • Mobilní klimatizace
 • Splitové/multisplitové klimatizace
 • Kazetové klimatizace
 • Parapetové klimatizace
 • VRV klimatizace

CONCEPT – dodávka exkluzivní značky klimatizací vyrobená pro společnost Ptáček a na míru našim zákazníkům.  Tosot

PREMIUM – dodávka top produktů, které jsou designově a technologicky na nejvyšší úrovni od výrobců, kteří udávají trend v aktivním chlazení a jsou nejžádanějšími produkty v oblasti rezidenčního bydlení.

STANDARD – dodávka klimatizací, které splňují veškeré technické parametry odpovídající požadovaným  projektům od významných dodavatelů. Dokážeme vám dodat klimatizace od v mobilních pro rychlé využití až po vysokokapacitní chladící jednotky do komerčních budov, nemocnic, škol a dalších budov.